Skibus INFO

Semmering Logo

Skibus firmy NITRABUS Vás dopraví bez prestupovania do prekrásneho lyžiarskeho strediska z Nitry, Serede, Trnavy a Bratislavy. Autobus čaká v lyžiarskom stredisku a po ukončení prevádzky vlekov vás odvezie späť do vašeho mesta. Rezervujte si miesto v autobuse už dnes.

Zau[ber]g Semmering

Stredisko

Stredisko Zau[:ber:]g Semmering sa nachádza vo východnom Rakúsku v oblasti Semmering Hirschenkogel. Ponuka zjazdoviek na Zau[:ber:]gu Semmering cez deň i večer zahŕňa približne 40 hektárov zjazdárskej plochy. 14 kilometrov upravených zjazdoviek, z toho 13 kilometrov veľmi dobre osvetlených. 3 km dlhá, osvetlená sánkarská dráha ponúka mnoho zážitkov cez deň i večer. Split-Park pre snowboardistov a freeskierov a detský areál utvárajú kompletnú ponuku pre dokonalý zážitok zo zimných športov.

semmering2

Začiatočník alebo rodina, pokročilý, caver, snowboardista, pôžitkár-sky lyžiar, sánkar alebo ten, kto rád chodí na prechádzky, každý si nájde na mieru šité miestečko.


Skibus jazdí len počas víkendu (sobota, nedeľa).


V prípade záujmu väčších skupín, kolektívu je môže objednať skibus aj mimo víkend.

Prepravca si vyhradzuje právo zrušiť odjazd skibusu v prípade, že sú nevhodné snehové podmienky, prípadne ak sa nenazbiera dostatočný počet záujemcov.

Je potrebné sa nahlásiť telefonicky na čísle +421-901-774-477 v pracovných dňoch od 9:00 hod. do 17:00 hod., v piatok najneskôr do 15:00 hod.


Cenník celodenných skipasov vrátane dopravy do a z lyžiarskeho strediska, zimná sezóna 2016/2017

DOSPELÝ – 43,00 EUR
MLÁDEŽ / SENIOR – 42,00 EUR
DIEŤA – 32,00 EUR

Deti: 6-14 rokov
Mládež: 15-17 rokov
Seniori: od 60 rokov

Deti 0-5 rokov v sprievode
rodičov platia len dopravu, t.j. 19,- EUR.

Samostatná doprava bez skipasu  – 19.00 EUR
Skipas si zakúpite pri nástupe do autobusu. Platba je možná iba v hotovosti.


Odchody Skibusu

Nitra 5:45 – parkovisko pri autobusovej stanici
Sereď 6:10 – parkovisko pred predajňou LIDL
Trnava 6:30 – parkovisko oproti vojenskému cintorínu
Bratislava 7:10 – parkovisko za športovou halou Pasienky


Odchod autobusu zo strediska domov 16:30 hod.

Skibus bude zachádzať na nástupné miesta v Seredi a Trnave len v prípade nástupu klientov. Prepravca si vyhradzuje právo zrušiť odjazd skibusu v prípade, že sú nevhodné snehové podmienky, prípadne ak sa nenazbiera dostatočný počet záujemcov. Rezervácie sa uzatvárajú o 15:00 hod predchádzajúceho pracovného dňa. Odchod skibusu si môžete overiť na telefónnom čísle +421-901-774 477.

Všeobecné informácie

Cestovný lístok nie je prenosný. Za stratený lístok nie je možné vystaviť žiadnu náhradu. Kontrola cestovných lístkov sa uskutočňuje prostredníctvom automatického laserového prístroja a kontrolného orgánu. Kontroly sa uskutočňujú pravidelne. Nariadenia personálu je nutné dodržiavať. Kvôli upravovaniu sú všetky zjazdovky, okrem rodinných zjazdov, uzavreté v čase od 16:10 hod. do 18:00 hod. a od 21:10 hod., príp. 22:10 hod.